Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Predaj reštauračného komplexu v centre mesta Mosonmagyaróvár

Interné ID: 3006
Ulica: Mosonmagyaróvár
Obec: Mosonmagyaróvár
Okres: Mosonmagyaróvári
Kraj: Győr-Moson-Sopron
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Reštaurácia
Iné:
1 130 000 €

Popis nehnuteľnosti

Vzácna investičná príležitosť v centre mesta Mosonmagyaróvár!

V centre mesta Mosonmagyaróvár hľadá nového majiteľa komplex stravovacích zariadení a služieb s celkovou rozlohou 1557 m2.

Budova s dlhoročnou tradíciou je veľmi známa medzi miestnymi obyvateľmi a návštevníkmi mesta.

Jeho poloha je vynikajúca, nachádza sa v centrálnej časti pešej zóny, je prístupná autom aj pešo.

Rohová budova je rozdelená na 3 samostatné časti. Celá budova je v prevádzke. Hlavným prevádzkovaným odvetvím sú reštaurácie a diskotéka. Stravovanie sa zabezpečuje z dvoch kuchýň v centrálnej časti komplexu. Prenajatá časť budovy zabezpečuje fixný príjem pre aktuálneho a budúceho majiteľa.

Tehlová budova prešla viacerými celkovými rekonštrukciami. Jej súčasný stav je vynikajúci a na prevádzku nevyžaduje žiadne ďalšie rekonštrukcie.

K jednotlivým častiam budovy je možné využívať terasu, pričom je potrebné uzatvoriť zmluvu o užívaní verejného pozemku s mestom.

Kúpna cena zahŕňa pozemok, budovy a súvisiace technické vybavenie. V prípade potreby je možné po dohode ponechať aj vybavenie, kuchynské spotrebiče, náradie, hnuteľné veci používané v reštaurácii.

Celý objekt je na prízemí, je tu aj možnosť nadstavby poschodia alebo podkrovia, ak chceme rozšíriť funkcie napr. ubytovacie služby.

Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom, vykurované sú všetky časti objektu. Je možné nainštalovať aj kotol na tuhé palivo, tento je momentálne neaktívny. Prívod vody, plynu a elektriny je riešený z dvoch smerov, s individuálnymi meračmi pre každé zariadenie. To zaručuje bezpečnosť nepretržitého zásobovania.

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Úžitková plocha:
1119 m2
Zastavaná plocha:
1557 m2
Stav:
úplne prerobený
Počet izieb:
6
Terasa:
áno
Verejné parkovanie:
áno
Sklad:
áno
Celková plocha:
1557 m2
Inžinierske siete:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Silvia Esztergályos

Ing. Silvia Esztergályos

maklér


  • Slovensky
  • Magyar
  • Česky

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti